Sąžiningo naudojimo taisyklės

Primename, kad naudodamiesi judriojo telefono ryšio ir duomenų perdavimo paslauga PILDYK, Jūs įsipareigojate paslaugomis naudotis sąžiningai, rūpestingai ir nepažeisdami kitų asmenų teisėtų lūkesčių. 
PILDYK paslaugomis galite naudotis tik PILDYK paslaugų teikimo taisyklėse numatytu tikslu – ryšio paslaugoms ar su jomis susijusioms pridėtinėms paslaugoms gauti. 
Jūs įsipareigojate jokiomis priemonėmis ir metodais nenaudoti PILDYK paslaugų ar kitokių elektroninio ryšio tinklo resursų nesąžiningam ir (ar) kitų asmenų teisėtus interesus pažeidžiančiam tikslui, taip pat PILDYK paslaugomis paremtai komercinei veiklai, sukuriant nuolatinį išeinančių ar priimamų skambučių ar SMS srautą ir (arba) ekonominės naudos teikimui ar gavimui dėl ryšių tinklų sujungimo ir (ar) mokėjimo planų įkainių skirtumų, įskaitant: 
- PILDYK paslaugų nenaudoti ryšio paslaugų kitiems asmenims teikimui (atlygintinai ar neatlygintinai); 
- nenaudoti verslo ar rinkodaros tikslais, o taip pat neskambinti ir nesiųsti nepageidaujamų žinučių; 
- nenaudoti SIM kortelės automatuose ar Lietuvoje draudžiamoje ar nesertifikuotoje įrangoje; 
- užtikrinti, kad Jums suteikta SIM kortelė, įranga ar telefono numeris nebūtų naudojami jokiai nusikalstamai veiklai vykdyti, taip pat ir susijusiai su piktnaudžiavimu ar sukčiavimu. 
Aptariamų kliento įsipareigojimų pažeidimu paprastai laikomas neprotingai didelio paslaugų srauto inicijavimas ar priėmimas, neatitinkantis vidutiniškai įprasto maksimalaus paslaugų naudojimo asmeninėms reikmėms, ir (arba) su tokių paslaugų naudojimu ar jų skaičiumi susijusios ekonominės naudos siekimas arba gavimas. 
TELE2 atskirai nagrinės ir sieks teisingai vertinti kiekvieną konkretų atvejį dėl galimo pažeidimo, kai naudojantis PILDYK kliento vykdomų skambučių trukmė sieks 4 ir daugiau valandų per parą, ir (arba) 20 ir daugiau valandų per savaitę, ir (arba) 70 val. per mėnesį, taip pat kai išsiunčiamų SMS žinučių skaičius bus 100 ir daugiau per parą ir (arba) 3000 ir daugiau per mėnesį.

Informuojame, kad netinkamai vykdant PILDYK taisyklėse numatytus kliento įsipareigojimus po įspėjimo SMS žinute paslaugų teikimas Jums gali būti nedelsiant apribojamas, o vėliau ir visiškai nutraukiamas, jeigu pažeidimo nepašalinate.


UŽDUOK KLAUSIMĄ

IEŠKOK D.U.K. ☺
Kraunama