Privatumo politika

1. Apie PILDYK savitarnos svetainės mano.pildyk.lt klientus surinkti duomenys yra konfidencialūs ir saugomi nuo neleistino naudojimo. Identifikuojama asmeninė informacija apie kiekvieną narį nebus perduodama jokiai trečiajai šaliai prieš tai negavus asmens sutikimo. 
 2. PILDYK savitarnos svetainės mano.pildyk.lt administracija turi teisę savo nuožiūra naudotis visa klientų pateikta informacija, kurią jie pateikia atlikdami registraciją. Informacija, kuri yra kaupiama klientui atliekant registraciją ir (ar) prisijungus prie savitarnos svetainės, yra kliento „Facebook“ paskyros ID ir vardas. Ši informacija naudojama vėlesnei kliento identifikacijai ir susiejimui su MSISDN (tai vartotojo identifikatorius, kuris yra lygus jo telefono numeriui), o vardas naudojamas tik atvaizdavimo tikslais, tam, kad būtų galima atskirti „Facebook“ paskyras, jeigu klientas jų turi kelias. 
 3. Registruodamasis narys sutinka laikytis tinklalapio taisyklių. 
 4. Be išankstinio PILDYK savitarnos svetainės mano.pildyk.lt administracijos rašytinio sutikimo draudžiama atgaminti visą tinklalapį arba jo dalį bet kokia forma ar būdu, versti jį į kitas kalbas, adaptuoti, perdirbti ar kitaip atlikti bet kokius kitus veiksmus, kuriais gali būti pažeistos PILDYK savitarnos svetainės mano.pildyk.lt įkūrėjų šio interneto tinklalapio teisės. Išimtinės šio prekės ženklo teisės yra saugomos Lietuvos Respublikoje galiojančių įstatymų ir kitų teisės aktų.

Sutikimų gauti reklaminius pasiūlymus nustatymai

UŽDUOK KLAUSIMĄ

IEŠKOK D.U.K. ☺
Kraunama