PILDYK ID kortele

PILDYK ID kortelė yra kiekvienoje pakuotėje kartu su SIM kortele. Turint šią kortelę sąskaitą galima papildyti bet kurioje prekybos vietoje, pažymėtoje PILDYK ID ženklu, norima suma.

Kaip naudotis PILDYK ID kortele?

Jei nori papildyti sąskaitą

Paduok aptarnaujančiam pardavėjui PILDYK ID kortelę ir reikiamą pinigų sumą. Pardavėjas nuskaitys kortelės brūkšninį kodą, ir tavo sąskaita bus papildyta per 10–15 min. Apie sąskaitos papildymą informuos SMS žinutė.

Kokia suma gali papildyti?

Prekybos centruose „Maxima“ – nuo 2 iki 50 Eur (vieno euro tikslumu). Kitose prekybos vietose – nuo 2 iki 30 Eur (centų tikslumu).

Kaip pakeisti kortelę kita?

Jei tavo kortelė susidėvėjo, sulūžo ar tiesiog ją pametei, naują gali įsigyti bet kurioje TELE2 prekybos vietoje. Naują kortelę reikės susieti su savo telefono numeriu. Tai galėsi padaryti SMS žinute (siųsk 11 skaitmenų kodą nr. 1542. SMS žinutės kaina - 0,05 Eur) arba nemokamai prisijungęs prie „Mano PILDYK“.

Kur įsigyti PILDYK ID?

Įsigyjantiesiems naują PILDYK pakuotę: kortelė jau yra joje; ji yra susieta su PILDYK kortelės sąskaita. Jei tavo kortelė susidėvėjo, sulūžo, ar tiesiog ją pametei, naują gali įsigyti bet kurioje TELE2 prekybos vietoje už 0,01 Eur simbolinį mokestį. Naują kortelę reikės susieti su savo telefono numeriu. Tai galėsi padaryti SMS žinute (siųsk 11 skaitmenų kodą nr. 1542. SMS žinutės kaina - 0,05 Eur) arba nemokamai prisijungęs prie „Mano PILDYK“.

UŽDUOK KLAUSIMĄ

IEŠKOK D.U.K. ☺
Kraunama