PILDYK pakuotės

Įvairiose prekybos vietose gali rasti skirtingų pakuočių, subalansuotų skirtingiems poreikiams. Rinkis labiausiai tavo poreikius atitinkančią pakuotę!

Gali rasti tokius pasiūlymus

Populiariausia pakuotė

Šios pakuotės kaina – tik 2 Eur! Ji tinka tiems, kuriems patinka užsisakyti paslaugas patiems pagal savo poreikius. 

Pridėtinės vertės pakuotė

Ši kortelė prigrūsta minučių ir interneto duomenų: 240 min., 10 000 SMS (į pagrindinius Lietuvos tinklus) ir 1 GB, o pakuotės kaina yra lygiai tokia pat – tik 2 Eur! Pakuotėje esančio plano kaina – 4 Eur/mėn. Jis tau bus automatiškai pratęstas 30 dienų, jeigu sąskaitoje bus užtektinai pinigų.

5 GB pakuotė

Ši pakuotė kainuoja 3 Eur. Joje rasi net 5 GB kartu su 100 min. ir 10 000 SMS (į pagrindinius Lietuvos tinklus). Pakuotėje esantį duomenų kiekį galėsi naudoti 3 mėnesius (3 GB + 1 GB + 1 GB). Išnaudojęs duomenis anksčiau, tiesiog užsisakyk bet kokį kitą planą ir toliau naršyk į valias. 

Pakuotė „2x daugiau“

Perki pakuotę už 1 Eur, o gauni 2 Eur. Kaip tai veikia? 1 Eur papildymu galėsi naudotis iš karto, o dar 1 Eur tavo sąskaitoje atsidurs tada, kai ją papildysi. Aktyvinus SIM kortelę, tau įsijungs standartiniai tarifai, todėl nepamiršk užsisakyti vieno iš PILDYK planų. Taip bendrausi pigiau.
Kai kuriose prekybos vietose dar gali rasti aukščiau nepaminėtų PILDYK pakuočių kitokia kaina. Šios kortelės taip pat yra papildytos ant pakuočių nurodytomis paslaugomis.

UŽDUOK KLAUSIMĄ

IEŠKOK D.U.K. ☺
Kraunama