Stverk naują telefoną

Nori naujo ragelio? Gauti nesunku. Pasinaudok šiuo pasiūlymu ir įsigyk norimą išmanųjį su puikia nuolaida. Rinkis vieną iš trijų vienas už kitą šaunesnių modelių, nes PILDYK pasirūpino, kad mokėtum mažiau!

Kaip tai padaryti?

Išsirink labiausiai patinkantį Huawei P9 Lite, Samsung A5 2017 arba Samsung Galaxy S7 su nuolaidomis net iki 40 % ir ateik į bet kurį TELE2 saloną. Tau nereikės keisti savo mokėjimo plano, džiaukis nauju telefonu laisvai bei nevaržomai.

5,75 Eur/mėn.
Pradinė įmoka – 31 Eur
Huawei P9 Lite
Visa kaina iš karto – 169 Eur
8,50 Eur/mėn.
Pradinė įmoka – 55 Eur
Samsung A5
Visa kaina iš karto – 259 Eur
12,25 Eur/mėn.
Pradinė įmoka – 115
Samsung S7
Visa kaina iš karto – 409 Eur

Kas dar svarbu?

  • Pasiūlymas galioja sudarius 24 mėn. sutartį, sumokėjus nurodytą pradinę įmoką.
  • Sutartį gali pasirašyti tik tuomet, jeigu tau yra 18 metų ar daugiau. Prieš pasirašant sutartį bus įvertintas tavo mokumas.
  • Sutartis galioja tol, kol tavo PILDYK numeris yra aktyvus. Jeigu nutiks taip, kad nesinaudosi PILDYK paslaugomis 180 dienų, tuomet tau reikės per mėnesį sumokėti likusį neišmokėtą mokestį už įrangą, o TELE2 turės teisę nutraukti sutartį.

Valstybės nustatytas atminties laikmenos mokestis (vienkartinis) pagal Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymą nuo 2012 03 01 renkamas už naujas skaitmenines laikmenas (telefoną, atminties kortelę ar kompiuterį). Mokestis skiriamas Lietuvos gretutinių teisių asociacijai, kuriai parašę prašymą jį susigrąžinsite, jei laikmeną įgijote profesionalioms ar neįgalių žmonių reikmėms arba išvežate iš Lietuvos (www.agata.lt). „Huawei P9 Lite“ – 3,50 Eur, „Samsung A5 2017“, „Samsung Galaxy S7“ – 5,25 Eur.

Kraunama
Norėdami toliau naršyti pildyk.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis .