Naršyk po Facebook laisvai

Norėtum kiaurą parą mirkti Facebook'e, bei neribotai bendrauti Messenger'iu ir tam visiškai nenaudoti nusipirktų gigabaitų?
Jei naudoji vieną iš standartinių Pildyk interneto planų mėnesiui, gali užsisakyti specialų planą, su kuriuo Facebook ir Messenger srautas tau bus visiškai neribotas visą parą, visą mėnesį. O jei naudoji savaitinį interneto planą – tada neribotą Facebook ir Messenger srautą gali taip pat pasiimti tik savaitei.

Kaip užsisakyti?

Siųsk SMS

Siųsk raktažodį FB numeriu 1556 (0,05 Eur). O jei turi savaitinį interneto planą – tuo pačiu numeriu siųsk raktažodį FB7. 

Mėgaukis

Viskas, nuo to momento 30 d., ar atitinkamai 7 d., gali praleisti skrolindamas Facebook‘e ar rašydamas Messenger‘yje kad ir visą parą – tavo prieš tai užsakyti interneto duomenys nesinaudos. 

Kas dar svarbu?

Neribotas Facebook/Messenger srautas 30 d. kainuoja 0,89 Eur/mėn. Savaitei – 0,33 Eur/sav. Paslauga automatiškai nepratęsiama.
Neribotas Facebook/Messenger srautas 30‘čiai dienų gali būti užsakomas tik po bet kurio standartinio mėnesinio naršymo plano (1,5 GB/mėn., 3 GB/mėn., 5 GB/mėn. ar 10 GB/mėn.).
Neribotas Facebook/Messenger srautas savaitei gali būti užsakomas tik po savaitinio naršymo plano (1,5 GB/sav.).
Skambinant per „Messenger“ megabaitai skaičiuojami pagal turimą interneto planą telefone.

UŽDUOK KLAUSIMĄ

IEŠKOK D.U.K. ☺
Kraunama